Define your top navigation in Apperance > Menus
Welcome message!

Blog Post

Par mums…

 Mīkstumiņa gultas veļa- ērts un draudzīgs gultas veļas interneta veikals kurā var iegādāties kvalitatīvu gultas veļu. Gultas veļas komplekti un piederumi ir iegādājami arī klātienē – CĒSĪS, J.Poruka 23 T/C SOLO telpās. 

Šajā interneta veikalā Jūs varēsiet atrast standarta izmēra vilnas segas, kā arī kvalitatīvi dūnu spilveni. Lielā klāstā ir palagi, un dažādu materiālu  palagi ar gumiju

Mīkstumiņa gultas veļas veikalā ir ļoti plaša gultas veļas izvēle. Mēs koncentrējamies uz mūsdienīgu produktu klāstu- segas, spilveni, pledi, gultas veļas komplekti kā arī gultas veļa bērniem.

Piedāvājumā- 3D gultas veļa, kas ieviesīs Jūsu guļamistabā patīkamas krāsu gammas, kas piešķirs Jūsu attiecībās harmoniju.

Gultas veļas izvēle no dažādiem materiāliem: kokvilna, satīns, plīsis/flanelis, mikrošķiedra.

Kokvilnas, satīna gultas veļa nodrošina augsta komforta miegu, jo īpaši vasaras karstumā. Uz tausti gluda un mīksta. Šī gultas veļa nodrošina gaisa cirkulāciju.

Plīša, flaneļa auduma gultas veļa ir perfekta izvēle aukstajām naktīm. Īpaši mīksta un patīkama. Ļauj ādai elpot vienlaikus sniedzot nepieciešamo siltumu.

Mikrošķiedra- piemērota visiem gadalaikiem. Patīkama uz tausti, viegli kopjama.

Lielā klāstā mums ir bērnu gultas veļa. Gultas veļa bērniem izgatavota no 100% kokvilnas. Bērnu gultas veļas dizainā ir attēloti populārākie pasaku un multfilmu varoņi, kas lieliski iederēsies ikviena bērna guļamistabā.

Protams neizmirsām arī par mūsu zīdaiņiem. Arī zīdaiņu gultas veļa 100% kokvilna. Komplekts sastāv- segas pārvalks, palags un spilvendrāna.

Lieliska toņu un dizainu izvēle, kas ļaus atrast ikvienam sev kāroto!

Ikvienam no mums ir nepieciešama atpūta. Labu atpūtu veicina labs,veselīgs miegs. Šādu miegu Jums garantē  Mīkstumiņa gultas veļa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Related Posts

gludina
Gultas veļas kopšana…

Jaunu gultas veļu pirms lietošanas ieteicams izmazgāt.Tādejādi Jūsu iegādātais gultas veļas komplekts sniegs Jums

gultas vela (Copy)
Gultas veļa.

Cilvēks vienu trešo savas dzīves daļu pavada miegā.Kvalitatīvs miegs ir viens no pareizākajiem dzīves

Rūpes 2 (Copy)
Gultas veļa bērniem.

Gultas veļa zīdainim. Zīdainim ienākot ģimenē tas ir ne tikai prieks,bet arī liela atbildība.Vecāki savam

ilona
Vispārēji knifiņi kā paildzināt gultas veļas mūžu…

Katrai mājsaimniecei droši vien rodas jautājums... Kā kopt gultas veļu,lai padarītu ilgāku tās mūžu? Lielā mērā

Horoskopi
Interjers katrai zidiaka zīmei.

Auns-Pārstāvis vienai no impulsīvākajām zodiaka zīmēm.Tas bieži atspoguļojas viņa interjerā.Drosmīgi un pašpārliecināti Auns izvēlas