Define your top navigation in Apperance > Menus
Welcome message!

Blog Post

Gultas veļas modernākās tendences…

Gultas veļa-svarīgs interjera priekšmets,kas pilda ne tikai estētiskās funkcijas.

Ļoti daudz sava laika mēs pavadam gultā-tāpēc gultas veļai būtu jābūt maksimāli konfortablai,mīkstai,ilgmūžīgai un viegli kopjamai.

Gultas veļas pasaulē ir savas modes tendences,kas mainās sakarā ar sezonas maiņu.Visbiežāk tas skar krāsu toņus,kas kļūst aizvien neprognozējamāki.Protams neitrālās krāsas gultas veļa ir joprojām ļoti aktuāla,bet ir cilvēki,kas savā guļamistabā vēlas ienest jaunus akcentus.Šajā gadijumā noderēs gultas piederumi ar spilgtu,rotaļīgu krāsu gammām.

Gultas veļa ar sīkiem zirnīšiem un smalkiem ziediņiem,kas rotāja savulaik gultas veļu  ir modes pagātne.To visu nomaina, koša gultas veļa ar lieliem, izteiktiem ziediem.Mūsdienās tiek izmantotas jaunās tehnaloģijas,kas uz auduma printē izteiksmīgus rakstus,ko tautā dēvē 3D.Par pamatu fotoprintam izmanto dažādus attēlus-dzīvniekus,zemūdens pasauli,dabas skatus ,ziedus.Fotoprints uz gultas veļas ir ļoto populārs.

Gultas veļa ar gobelēna efektu-var teikt jaunums,kas neilgā laika posmā ir jau iekarojis cilvēku atzinību.Izskatās ļoti izsmalcināti un piešķir Jūsu guļamistabai arestokrātisku pieskaņu.

Savas modes tendences eksistē arī bērnu gultas veļai.Taisnību sakot Jūsu bērns pats Jums pateiks priekšā gultas veļas modi.Modes tendences  ir atkarīgas no tā brīža mīļākajiem pasaku vai multeņu varoņiem.Viennozīmīgi gultas veļa bērniem jāiegādājas no dabīgām šķiedrām (kokvilna,satīns u.c.)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>