Define your top navigation in Apperance > Menus
Welcome message!

Blog Post

Turpinājums-Interjers katrai zodiaka zīmei.

Jaunava-Tīra,atvērta telpa,Tas neliecina par minimālismu,bet gan par pārdomātu dizainu.Jaunava izvēlas zilos un zaļos ,bet ne piesātinātos toņos gultas veļu.Ļoti iecienijusi jaunava ir plīša gultas veļu.Kā aksesuārus guļamistabai Jaunava var izmantot ļoti neparastus produktus,kas izgatavoti no dabīgiem materiāliem-dekoratīvie akmeņi,māla vāzes.

Svari-Svariem interjers ir kā mēģinājums atrast līdzsvaru starp domām,darbību un vidi.Viss funkcionāls un pārdomāts no gultas līdz aizkaru audumam.Izvēlas mikrošķiedras gultas veļu,lai nebūtu lieki jānoņemas ar gludināšanu.Gultas veļu izvēlas citrona un aveņkrāsas toņos.Mēdz sevi lutināt viņuprāt ar dažādām skaistām lietām.Patiesībā vienīgā zīme,kas neuzturēsies un nepielāgosies interjeram,kas nepatīk.

 Skorpions-Guļamistaba šai zīmei ir tik personiska telpa-kā buduārs,vai maza,mājīga ala.Romantisks apgaismojums,biezi aizsari uz logiem.Gultas piederumus izvēlas  tumšās krāsās. Sarkanais granāts,vai koroļu samtainais tonis šai telpai ieviesīs erotiskas pieskaņas.Skorpions telpā ienes spēcīgas auras.

Strēlnieks-Nepieciešams konfortabls un ērts dizains.Viņa dizains bieži mēdz būt eksotisks un negaidīts.Gultas veļu izvēlas zila pat rudzupuķu zila un violēta.Strēlnieks iecienijis 3D gultas veļu.Varētu būt saistīts ar viņa biežajiem ceļojumiem.No saviem ceļojumieb bieži atved kā suvenīru gultas piederumus,nieciņus līdz pat vīna bāram,ko paslēpt stūrī.

Mežāzis-Dizains mežāzim ir plašs ar masīvām mēbelēm, lielām sagām,spilveniem un visādiem maziem spilventiņiem.Šī zīme dod priekšroku visam dabīgajam.Spilveniem jābūt no spalvām-dūnām,segu pildījumam no kokvilnas-vilnas.Gultas veļas komplektus  izvēlas zemes toņos (brūnā,pelēkā ,zaļā) Ļoti svarīgi,lai būtu satīna-kokvilnas.

Ūdensvīrs-Vienmēr seko līdzi visiem jaunumiem,ko izmanto iekārtojot savu interjeru.Ja modes tendences liecina par 3D gultas veļu-tādu iegādājas.,Ja paziņa iegādāsies gultas veļu ar izšūtiem ziedu motīviem-ūdensvīram arī vajadzība pēc šīs veļas.Gultas piederumus izvēlas zaļos un zilos toņos.

Zivs-Galvenais uzsvars tiek likts uz lielu,ērtu gultu.Zivs ir radoša,bieži guļamistabā ir atrodamas pašdarinātas sedziņas,spilventiņi.Zivs ir romantiķe,kas bieži vien sapņo par baldahīnu virs gultas.Gultas piederumus izvēlas tumšsarkanos un violētos toņos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Related Posts

gludina
Gultas veļas kopšana…

Jaunu gultas veļu pirms lietošanas ieteicams izmazgāt.Tādejādi Jūsu iegādātais gultas veļas komplekts sniegs Jums

gultas vela (Copy)
Gultas veļa.

Cilvēks vienu trešo savas dzīves daļu pavada miegā.Kvalitatīvs miegs ir viens no pareizākajiem dzīves

Rūpes 2 (Copy)
Gultas veļa bērniem.

Gultas veļa zīdainim. Zīdainim ienākot ģimenē tas ir ne tikai prieks,bet arī liela atbildība.Vecāki savam

ilona
Vispārēji knifiņi kā paildzināt gultas veļas mūžu…

Katrai mājsaimniecei droši vien rodas jautājums... Kā kopt gultas veļu,lai padarītu ilgāku tās mūžu? Lielā mērā

Horoskopi
Interjers katrai zidiaka zīmei.

Auns-Pārstāvis vienai no impulsīvākajām zodiaka zīmēm.Tas bieži atspoguļojas viņa interjerā.Drosmīgi un pašpārliecināti Auns izvēlas